دریافت خلاصه مقاله
1397-10-08
دریافت خلاصه مقاله

ارسال مقالات

دریافت مقاله در کنفرانس به دو صورت مقاله کامل و یا خلاصه مقاله(چکیده) می باشد. کلیه مقالات توسط داوران کنفرانس مورد ارزیابی قرار می­گیرند. به این منظور لازم است فایل مقاله که مطابق با ضوابط این راهنما تهیه شده است، با فرمت docx یا doc از طریق بخش ارسال مقاله در سایت کنفرانس ارسال گردد. همچنین فایل pdf مقاله(به عنوان فایل تکمیلی/اضافی) به پیوست از طریق سیستم دریافت مقاله ارسال گردد(یادآوری میشود که در مرحله ارسال فایل باید دو فایل ارسال شود که یکی به عنوان فایل اصلی مقاله با فرمتdocx یا doc و دیگری فایل pdf مقاله به صورت فایل تکمیلی/اضافی انتخاب گردد). توجه شود در تهیه فایل pdf از نرم‌افزارهای ساخت این فرمت که باعث نوشتن متون تبلیغاتی بر روی فایل خروجی می­شود خودداری کنید. در صورت بروز هر گونه مشکل حین ارسال مقالات مراتب را با دبیرخانه همایش در میان گذارید.

چگونگی پذیرش مقاله از طریق سایت همایش (http://Duststorm.uoz.ac.ir) قابل پیگیری می­باشد. در صورت پذیرش با اصلاح، لازم است نویسندگان مقاله، اصلاحات خواسته‌شده داوران را در نسخه نهایی و در مدت زمان خواسته‌شده اعمال نموده و نسخه نهایی را از طریق سایت همایش از ابتدا ارسال نمایند.

 

سایر شرایط:

  1. دبیرخانه کنفرانس از پذیرش مقالاتی که مطابق بند‌های فوق ارسال نشده باشند معذور است.
  2. ثبت‌نام یک نفر از نویسندگان برای چاپ و ارائه مقاله الزامی است. شرکت نویسندگان بعدی در کنفرانس نیز منوط به ثبت‌نام آن‌هاست.
  3. فرآیند داوری مقالات از طریق سایت همایش برای هر مقاله به‌طور مجزا و برای نویسنده‌ی ارسال‌کننده‌ی مقاله قابل‌پیگیری است‌.
  4. چکیده‌ مقالات پذیرفته‌شده به‌صورت سخنرانی یا پوستر در مجموعه مقالات کنفرانس چاپ و فایل الکترونیکی آن‌ها قابل‌برداشت خواهد بود.
  5. نوشتار باید جنبه نوآوری، پژوهشی و ترجیحاً کاربردی داشته باشد و قبلاً در جای دیگری ارائه نشده باشد.
  6. خواهشمند است حجم مقاله ارسالی از 10 مگابایت بیشتر نباشد.


دریافت نمونه فایل نگارش و ارسال مقاله کامل (فارسی)


دریافت نمونه فایل نگارش و ارسال خلاصه مقاله_چکیده (فارسی)

 

دریافت نمونه فایل نگارش و ارسال مقاله کامل (انگلیسی)

* محققین محترم می توانند از فایل نمونه جهت به فرمت بردن مقاله نیز استفاده کنند (بعد از پاک کردن توضیحات به رنگ آبی بر روی فایل نمونه)


صورت بروز مشکل در هنگام ثبت نام و ارسال مقاله در ابتدا برای رفع کردن مشکل از آخرین نسخه مرورگرهای گوگل کرم یا فایرفاکس استفاده نمایید.